Dobry produkt zaczyna się od dobrego projektu

INŻYNIERIA I PROJEKTOWANIE

Zapraszamy do działu technicznego — tu pierwsze koncepcje zmieniają się w dopracowane projekty, by te mogły stać się finalnymi produktami. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia (m.in. Solid Works) i sprawdzone standardy dokumentacji technicznej. Tak doskonała idea zmienia się w doskonałą realizację:

projektowanie3d_produkt

3D — projektowanie w każdym wymiarze

Zobacz swoje zamówienie, zanim zostanie wykonane. Dzięki możliwościom współczesnych technologii możemy zaplanować i zwizualizować każdy szczegół długo przed tym, zanim rysunki projektu pojawią się na hali produkcyjnej. Wykonujemy rysunki wykonawcze, złożeniowe, poglądowe i wszelkie inne prace w 3D, które mogą być pomocne w rozwoju Państwa projektu. Pakiet oprogramowania Solid Works, który wykorzystujemy, to kompletne narzędzie, które pozwoli ubrać w konkretne wymiary i liczby każdą konstrukcyjną ideę.

projektowanie3d_produkt

Elementy z blachy — nierdzewne i niezawodne

Gięte lub tłoczone elementy blaszane to jedne z najczęściej spotykanych elementów konstrukcyjnych w ogromnej ilości branż i sektorów przemysłu. Techniki obróbki czy wycinania blachy (laser, woda itp.) rozwijają się bardzo szybko — wszystkie te nowe możliwości oddajemy do Państwa dyspozycji.

Działamy w dużej i w małej skali, zawsze dbając o każdy szczegół projektu i dokładność jego wykonania. Dzięki temu nasze produkty spełniają wysocki normy jakości i mogą być łatwo dopasowywane do standardów pracy zleceniodawcy.

blachy_produkt
zlozenia_produkt

Złożenia — złożone i zgodne z zamówieniem

Perfekcja całości zależy od każdej części osobno i od wstępnego zamysłu. Tu każdy element zależy od pozostałych, a gotowy projekt to więcej niż suma jego elementów. Projektujemy złożenia z myślą o ich przyszłym działaniu i potencjalnym rozwoju konstrukcji.
Przed projektem jest wstępny szkic; szybko zmienia się on w szczegółowe rysunki i dokumentację. Najważniejsze są jednak Państwa potrzeby i wymagania co do nowego projektu. To od nich zaczynamy.

zozenia_produkt

Dokumentacja techniczna – co do milimetra

Liczby i fakty to początek każdego produktu. Skuteczna i wydajna praca musi bazować na precyzyjnych danych — zarówno przy opracowywaniu nowego projektu, jak i modyfikowaniu czy rozwijaniu już istniejącego przedsięwzięcia. Tę dokładność i wiedzę zapewnia profesjonalnie przygotowana dokumentacja techniczna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości standardów branży dostarczamy naszym klientom dane, które są wymiernym wsparciem w ich pracy.

dokumentacja-techniczna