Wieloletnie doświadczenie

O NAS

Firma dobrze skonstruowana 

Jako specjaliści od precyzyjnych działań i produktów, wolimy dane od deklaracji, fakty od fikcji, mierzalne rezultaty od marketingowych opowieści. Dlatego na tej stronie piszemy o tym, co zrobiliśmy — tylko to może pokazać, kim naprawdę jesteśmy.

Oceny — jesteśmy dumni z tego, jak wielu zleceniodawców staje się naszymi stałymi klientami. Wieloletnia współpraca z firmami rynku elektromaszynowego, główni partnerzy ZWAE Lębork, TOWIMOR Toruń, AUTOCOMP, TWERD, GASTEL. Doskonałym przykładem nawiązywania nowych kontaktów jest seria zleceń dla ABB POLSKA, globalnego lidera w automatyce i energetyce. Po wykonaniu konstrukcji maszyn pod linie pakujące dla ABB Polska, nasza jakość zwróciła uwagę amerykańskiego oddziału koncernu. W bezkonkurencyjnym terminie i z niezmienną jakością przyjęliśmy zamówienie na kolejne kilkanaście konstrukcji dla ABB USA. Tak udana współpraca to dla nas inspiracja do jeszcze większych starań, i ogromny powód do dumy.

Zadania — Konsmet to ogromne możliwości, których potencjał jest stale rozwijany. Tworzymy nowe produkty, wdrażamy technologie, proponujemy własne rozwiązania. Zmieniamy się razem z naszymi klientami, realizując jego wizję bądź wskazując nowe, jeszcze wydajniejsze drogi ich realizacji. Jesteśmy kreatywnymi wykonawcami ich najlepszych pomysłów.

Maszyny — choć to ludzie nimi sterują, od sprzętu zależy bardzo wiele. Dbamy o to, by w niczym nie ograniczał możliwości naszych inżynierów. Odwrotnie, postęp w tej dziedzinie ma być inspiracją i zachętą do ciągłego rozwoju. Uważnie przyglądamy się wszystkim nowościom w branży. Nasi klienci dostają to, co najlepsze.

Ludzie — w ciągu ostatnich lat zatrudnienie wzrosło z kilku do kilkudziesięciu osób. To sami specjaliści, doświadczeni i znający wagę swych zobowiązań. Podejmują samodzielne i trafne decyzje; to również dzięki nim Konsmet to prawdziwy zespół, suma doskonałych części. Tę wizję firmy jako grupy ekspertów, a nie tylko pracowników, chcemy rozwijać dalej.

Z przyjemnością oferujemy Państwu nasze możliwości.