Narzędzia sukcesu

PARK MASZYNOWY

Nasze maszyny pomagają najlepszym ludziom budować najlepsze produkty.

Park maszynowy Konsmetu to między innymi:

produkt-laser3030

Laser Trumpf TruLaser 3030

Najnowsza generacja maszyn do cięcia blachy. Historia niemieckiej firmy Trumpf sięga 1923 roku, i dużej mierze to właśnie ona uczyniła z lasera narzędzie tak przystępne i wydajne. Obmyślany na nowo, ergonomiczny i mocny (cięcie blach do 25 mm grubości) nowy TruLaser to potężne wsparcie przy realizacji nawet najtrudniejszych zleceń — technologia XXI wieku, którą w każdej chwili możemy wykorzystać do realizacji Państwa zamówienia.

projektowanie3d_produkt

Prasa krawędziowa EHT VarioPress 125-30

244 lat doświadczenia — taką przewagą może pochwalić się producent maszyn i narzędzi dla przemysłu, specjalista od obróbki metalu EHT. Początki firmy datują się na rok 1771! Wtedy wytwórca narzędzi rolniczych czy ciesielskich, dwa wieki później — lider w swojej branży, zmieniający się razem z nią, i potrafiący ciągle wytyczać nowe kierunki. Nowy VarioPress jest doskonałym tego dowodem.

prasa-krawedziowa-eht-variopress-125-30
projektowanie3d_produkt
esab-origo-tig-4300i

Osprzęt spawalniczy ESAB Origo TIG 4300i

Kolejny długowieczny lider — szwedzki ESAB (Elektriska SvetsningsAktieBolaget) powstał już w 1904 roku. Od początku działał w branży spawalniczej. Nowy model Origo, jeden z kilku tej firmy, jakie wykorzystujemy, posiada komplet zalet ważnych dla każdego profesjonalisty: wysoką jakość spawu (metoda TIG lub MMA), stabilny łuk, precyzja i ograniczenie hałasu (system QwaveTM), by wymienić tylko niektóre.

projektowanie3d_produkt

Osprzęt spawalniczy ESAB Origo MIG 5004

Ten model wyróżnia się niską masą i niskim poborem energii. Nie zajmując wiele miejsca na stanowisku spawalniczym, pozwala na szybsze i pewniejsze działania.

esab_origo_mig-5004
projektowanie3d_produkt
wagner-sprint-airfluid

Śrutowanie i malowanie: Wagner Sprint AirFluid pem x-1

Oryginalny design nie jest przypadkowy — wszystko zostało tu pomyślane na nowo. Bez powielania przypadkowych nawyków, ale z zachowaniem sprawdzonych przez dziesięciolecia (i miliony roboczogodzin) rozwiązań. Nowy Sprint to ergonomia i wydajność: inteligentna konstrukcja łącząca solidność z lekkością, precyzyjny transport farby, mały pobór powietrza i powtarzalność wyników. Po tym poznaje się profesjonalistów.

Park maszynowy

Hurco VMX42i

text

df8850232bbefff60e1d7ff2c8a21d45_hurco_vmx42i
projektowanie3d_produkt
h-brake-hybrid-110t-l-1-590×420-5

H-Brake 110-170T Hybrid

text